Dom Weselny Impresja, dom

Zapraszamy Państwa do nowo powstałego Domu Weselnego Impresja w Nowielicach - 6km od morza. Obiekt położony jest z dala od miejskiego hałasu w cichej i spokojnej okolicy. Jest otoczony przepiękną zielenią w plenerze widać zarysy miasta Trzebiatów. Podczas trwania imprezy Można wykonać wiele ciekawych ujęć odzwierciedlających niezapomniane chwile spędzone z rodziną, przyjaciółmi... Posiadamy dużą przestrzeń wokół budynku - plac zabaw dla dzieci, parking dla gości.

Do dyspozycji Państwa jest przestrzenna i zawsze ładnie udekorowana sala, mieszcząca 180 osób. Duży parkiet przypadnie napewno do gustu miłośnikom tańca :-). Posiadamy także pokoje gościnne z łazienką np. dla Pary Młodej.

Wesele, komunia, chrzest... to jedne z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu każdego z Nas. Warto więc zadbać o każdy szczegół, o piękną oprawę i wspaniałą atmosferę.

dołącz do Nas na facebook

Dom Weselny IMPRESJA

Nowielice
72-320 Trzebiatów

wiecej

 

Dom Weselny Impresja, Sala Impresja, wesela Nowielice, wesela Trzebiató, wesela Gryfice, wesela Kołobrzeg, sala nowielice, sala Kołobrzeg, sala Trzebiatów, komunie, stypy, chrzciny. Organizacja imprez okolicznościowych